کوتاه سربازان تابستان خبر بین الملل

کوتاه: سربازان تابستان خبر بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی فهرست مشمولان + اجرای بیمه درمان اعتیاد با دستورالعمل جدید

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به ابلاغ دستورالعمل تازه بیمه درمان اعتیاد از سوی شرکت بیمه سلامت کشور عزیزمان ایران گفت:اگر فردی به طور میانگین شش ماه

فهرست مشمولان + اجرای بیمه درمان اعتیاد با دستورالعمل جدید

اجرای بیمه درمان اعتیاد با دستورالعمل جدید+فهرست مشمولان

عبارات مهم : سلامت

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به ابلاغ دستورالعمل تازه بیمه درمان اعتیاد از سوی شرکت بیمه سلامت کشور عزیزمان ایران گفت:اگر فردی به طور میانگین شش ماه تا یکسال تحت پوشش باشد، هزینه درمان وی حدود یک میلیون تومان خواهد بود که با احتساب اعتبار مصوب می توانیم 80 هزار نفر را تحت پوشش ببریم.

پرویز افشار در گفت وگو با ایسنا، در توضیح آخرین اوضاع اجرای بیمه درمان اعتیاد اظهار کرد: اعتبار بیمه درمان معتادین در امسال 79 میلیارد تومان هست. طی ماه جاری جلساتی با کمیته درمان اعتیاد برگزار شده است و دستورالعمل اجرایی آن بعد از پیگیری های مکرر و مذاکره با شرکت بیمه سلامت نهایی و به وسیله شرکت بیمه سلامت ابلاغ شد.

فهرست مشمولان + اجرای بیمه درمان اعتیاد با دستورالعمل جدید

وی افزود: قرارداد با مراکز درمانی تا آخر آبان ماه بر اساس دستورالعمل سال گذشته ادامه دارد.

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه میزان جذب و تخصیص بودجه تا یک ماه گذشته حدود 12 میلیارد تومان بوده و چندان قابل توجه نیست، راجع به هزینه های ترک اعتیاد در قالب بیمه درمان معتادین اظهار کرد: اگر درمان سرپایی و نگه دارنده با متادون باشد به ازای هر نفر 100 هزار تومان در ماه باید هزینه کنیم. اگر فردی به طور میانگین شش ماه تا یکسال تحت پوشش باشد، هزینه درمان وی حدود یک میلیون تومان خواهد بود.

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به ابلاغ دستورالعمل تازه بیمه درمان اعتیاد از سوی شرکت بیمه سلامت کشور عزیزمان ایران گفت:اگر فردی به طور میانگین شش ماه

افشار ادامه داد: با احتساب اعتبار مصوب می توانیم 80 هزار نفر را تحت پوشش ببریم.

وی راجع به مشمولان بیمه درمان معتادین گفت: در دستورالعمل تازه و جانمایی که انجام دادیم گروه هایی که بیشترین میزان آسیب پذیری را داشتند معتادان متجاهر، مبتلایان به اچ. آی. وی، زنان و کودکان، سربازان بدو ورود به خدمت که رابطه بیمه ای آنها با والدین قطع شده است و اعتیادشان مشخص می شود، زندانیان آزاد شده است که تحت پوشش برنامه های مراقبتی قرار می گیرند و همچنین افراد نیازمند تحت پوشش شرکت بهزیستی و کمیته امداد در اولویت قرار دارند.

واژه های کلیدی: سلامت | اعتبار | درمانی | اعتیاد | ترک اعتیاد | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz