کوتاه سربازان تابستان خبر بین الملل

کوتاه: سربازان تابستان خبر بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث شکایت خانواده آتنا از خواننده جنجالی

پدر آتنا دیروز در گفت وگو با جام جم با تائید این عنوان گفت: این خواننده در پیج اینستاگرام خود مطالبی کذب را راجع به انگیزه قاتل و حجاب آتنا مطرح کرده هست. این

شکایت خانواده آتنا از خواننده جنجالی

عبارات مهم : خانواده

خانواده آتنا قصد دارند با حضور در دادسرا از خواننده جنجالی شکایت کنند.

پدر آتنا دیروز در گفت وگو با جام جم با تائید این عنوان گفت: این خواننده در پیج اینستاگرام خود مطالبی کذب را راجع به انگیزه قاتل و حجاب آتنا مطرح کرده هست. این ادعای خواننده جنجالی باعث شد تصمیم بگیریم از او شکایت کنیم. عنوان را با وکیل خانواده در میان گذاشتیم و قرار است شنبه شکایتی علیه این فرد در دادسرا طرح کنیم.

وی در ادامه با رد اعترافات قاتل راجع به نحوه فریب آتنا عنوان کرد: قاتل در بازجویی ها مدعی شد آتنا را به بهانه آب خوردن فریب داده و به داخل کارگاه رنگرزی کشانده هست. این عنوان صحت ندارد و آن را تکذیب می کنم. آتنا هنگامی که تشنه اش می شد دوغ می خورد و در کنار بساط من یک دستگاه آبسردکن بود که اگر تشنه بود می توانست از آن آب بخورد.

شکایت خانواده آتنا از خواننده جنجالی

اصلانی ادامه داد: روز اتفاق اسماعیل رنگرز جهت من ترشی آورده بود و آتنا را به بهانه این که جهت پدرت دوباره ترشی ببر فریب داد و به داخل کارگاه کشانده بود. حالا به دروغ بحث آب را مطرح می کند.

وکیل خانواده آتنا هم به جام جم گفت: بیانات این خواننده کذب و خلاف واقع است و باید جهت پیشگیری از تکرار آن، با این عنوان برخورد شود. به همین خاطر شکایتی را علیه این خواننده در دادسرا مطرح می کنیم.

پدر آتنا دیروز در گفت وگو با جام جم با تائید این عنوان گفت: این خواننده در پیج اینستاگرام خود مطالبی کذب را راجع به انگیزه قاتل و حجاب آتنا مطرح کرده هست. این

جباری خاطرنشان کرد: پرونده روند قانونی خود را طی می کند و از سوی مدیر قوه قضاییه و مدیر جمهور دستوراتی صادر شده است هست. بحث دست داشتن قاتل در قتل های دیگر باعث شد روند پیگیری زمانبر شود. با تکمیل تحقیقات پرونده جهت محاکمه به دادگاه ارسال می شود.

واژه های کلیدی: خانواده | خواننده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz