کوتاه سربازان تابستان خبر بین الملل

کوتاه: سربازان تابستان خبر بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری خرج‌های دردسرساز جانی دپ

٣ میلیون دلار خرج به باددادن خاکستر نویسنده آمریکایی کرده، یک مبل ٧ هزار دلاری جهت دخترش خریده و جهت نگهداری از ١٤خانه ٢ میلیون دلار خرج کرده هست. جانی دپ جم

خرج‌های دردسرساز جانی دپ

خرج های دردسرساز جانی دپ

عبارات مهم : میلیون

٣ میلیون دلار خرج به باددادن خاکستر نویسنده آمریکایی کرده، یک مبل ٧ هزار دلاری جهت دخترش خریده و جهت نگهداری از ١٤خانه ٢ میلیون دلار خرج کرده هست. جانی دپ جمعا ٦٥٠ میلیون دلار از درآمدهای خود را به باد داده است و حالا می گویند افسردگی او با این پرسشها بی ارتباط نیست. تصویر های او در کنار هوادارانش در روسیه، همزمان با خودکشی، کیت اسپیت طراح معروف مد و «آنتونی بوردین»- آشپز و جهانگرد معروف، لرزه بر اندام طرافدارانش انداخت. صفحات اینستاگرام و توییتر و بقیه اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … پر شد از نگرانی جهت سلامتی او. یکی می گفت سرطان هست، یکی دیگر ازدواج امبرهرد، همسر سابقش را پیش می کشید و یکی از اعتیاد حرف می زد. نزدیکان او ولی با اطمینان می گفتند جانی دپ ٥٤ساله از نظر جسمی سالم است.

خرج‌های دردسرساز جانی دپ

هر چه بود، از روح و روانش بود که به نظر می رسد درست هست. تازه ترین گزارش نشریه رولینگ نشان می دهد که آیا جانی دپ به این روز افتاده؛ پرونده شکایت های مالی اش در جریان هست. پول های جانی دپ همین طور سر فیلم هایش بر باد می رود. ٦٥٠ میلیون دلار از درآمد، رقم کمی نیست، جهت همین هم از شرکت مسئول امور مالی خود که به وسیله جول مندل و برادرش رابرت اداره می شود، به خاطر سوء مدیریت شکایت کرده هست. شرکت مسئول هم در برابر او را به مسئله افراط در خرج کردن متهم کرد. اگرچه جانی دپ این اتهام را رد کرده ولی رولینگ استون درمقاله ای به حرف های او راجع به هزینه ٣٠ هزار دلاری خریداری مشروبات الکلی اشاره کرده است.

بازیگر نقش ادوارد دست قیچی در لیست هزینه های زندگی جز مشروبات الکی خرج های گران و جالب دیگری هم دارد، مثل پخش کردن خاکستر جنازه هانتر. اس. تامپسون، نویسنده آمریکایی خرید مبل ٧ هزار دلاری جهت دخترش یا نگهداری از ١٤خانه. وظیفه پرونده شکایت او تا ١٥ آگوست مشخص می شود و ظاهرا درگیری معنوی جانی دپ، با همین پرسشها است و اعتیاد در خرج کردن.

٣ میلیون دلار خرج به باددادن خاکستر نویسنده آمریکایی کرده، یک مبل ٧ هزار دلاری جهت دخترش خریده و جهت نگهداری از ١٤خانه ٢ میلیون دلار خرج کرده هست. جانی دپ جم

روزنامه شهروند

واژه های کلیدی: میلیون | اعتیاد | اینستاگرام | مشروبات الکی | هزینه های زندگی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz