کوتاه سربازان تابستان خبر بین الملل

کوتاه: سربازان تابستان خبر بین الملل

گت بلاگز بین الملل جنگی سخت‌تر از گذشته در انتظار شماست!

به تازگی مقامات این رژیم دائما راجع به احتمال نزدیک شدن وقت حمله به غزه حرف می زنند.

جنگی سخت‌تر از گذشته در انتظار شماست!

به تازگی مقامات این رژیم دائما راجع به احتمال نزدیک شدن وقت حمله به غزه حرف می زنند.

به نقل از آسوشیتدپرس، بنیامین نتانیاهو — نخست وزیر رژیم صهیونیستی — غزه را به جنگی بسیار سخت تر از جنگ سال 2014 ترساندن کرد. بر این اساس، نتنیاهو که در جلسه پارلمان این رژیم راجع به توصیه های گزارش ناظر دولتی این رژیم راجع به حمله اخیر این رژیم به غزه و گزینه های آینده صحبت می کرد گفت گزینه مورد نظر، حمله های بسیار شدیدتر از قبل هست.

عبارات مهم : سربازان
به تازگی مقامات این رژیم دائما راجع به احتمال نزدیک شدن وقت حمله به غزه حرف می زنند. از جمله وزیر اسکان این رژیم از حمله به غزه در تابستان خبر داده بود.

در وقت صحبت نتنیاهو در این جلسه، پدر یکی از سربازان که فرزندش را در حمله اخیر اسرائیل به غزه از دست داده بود، فریاد زد “شما کجا بودید آن وقت که پسرم کشته شد؟”

در گزارش ناظر دولتی این رژیم که در فوریه گذشته صادر شد، آمده است که در حمله قبلی اسرائیل از آمادگی کافی جهت مقابله با خطر تونل ها در جنگ برخوردار نبود و هیئت دولت نیز اطلاعات کافی جهت اتخاذ تصمیم های مناسب راجع به این جنگ برخوردار نبود.

رژیم صهیونیستی در جنگ تابستان 2014 بیش از 2100 فلسطینی را کشت که اغلب آنها از غیر نظامیان بودند؛ 15 هزار منزل را نیز ویران کرد. در این بین، 72 صهیونیست به هلاکت رسیدند که اغلب از سربازان بودند.

منبع: میزان

واژه های کلیدی: سربازان | تابستان | خبر | بین الملل |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz