کوتاه سربازان تابستان خبر بین الملل

کوتاه: سربازان تابستان خبر بین الملل

دو برادر که همکار او بودند به جنایت اعتراف کردند ، قتل زن جوان خیاط بخاطر طلاهایش

ساعت 11:35 دقیقه شامگاه 4 اردیبهشت کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت از سوی مأموران کلانتری 175 باقرشهر در جریان کشف جسد زنی داخل سطل زباله قرار گرفتن..

ادامه مطلب

پای یک زن در میان است ، قتل پسر 17 ساله در پایتخت کشور عزیزمان ایران

ماجرای زخمی شدن وحشتناک پسر 17 ساله ای که قصد داشت با آرایشگر مطلقه ای ازدواج کند با فوت او رنگ و بوی جنایی گرفت. قتل پسر 17 ساله در پایتخت ..

ادامه مطلب

یک کشته و ۱۰ مجروح بر اثر تصادف زنجیره ای در محور ساوه-بوئین زهرا

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: برخورد سه ماشین در بزرگراه ساوه-بوئین زهرا یک کشته و ده مصدوم برجای گذاشت. یک کشته و ۱۰ مجروح بر اث..

ادامه مطلب

انهدام باند سارقان لوازم داخل ماشین

سرکلانتر هشتم پلیس پایتخت از انهدام و متلاشی شدن باند ۵ نفره سارقان لوازم داخل ماشین در خیابان هاشمی خبر داد.  انهدام باند سارقان لوازم ..

ادامه مطلب

هنوز جعبه سیاه هواپیمای ATR۷۲ پیدا نشده/ خلبان هیچ نقص فنی را گزارش نکرد ، حسن رضایی‌فر

مدیرکل دفتر بررسی سوانح شرکت هواپیمایی کشوری وقت سقوط هواپیمای ATR۷۲ آسمان را بین ساعت ۹:۳۰ تا ۹:۳۴ دقیقه بیان کرد و گفت: گرفتن چگ سفید امضا و اجبار خلبان ..

ادامه مطلب

زلزله «پاکدشت» به علت فعالیت گسل «ایوانکی» بوده است

به گزارش مهر، مهدی زارع در خصوص زلزله شامگاه جمعه در «شریف آباد» گفت: زلزله «پاکدشت» احتمالا به علت فعالیت گسل «ایوانکی» بوده است. زلزله «پاکدشت..

ادامه مطلب

کلاهبرداری با حاملگی کاذب

زنی در گینه به جرم کلاهبرداری در متقاعد کردن زنانی که به دنبال بارداری و مادر شدن بودند، بازداشت شد.  کلاهبرداری با حاملگی کاذب عبارات مهم..

ادامه مطلب

دستگیری 2 هوادار زن هنگام ورود به ورزشگاه مشهد , ریش و سبیل جواب نداد

حساسیت‌هایی که اخیراً در این مورد ایجاد شده است باعث شده است ماموران ورزشگاه دقت بیشتری در ورود افراد به خرج دهند و همین عنوان دو هوادار زن را دچار دردسر کرده ا..

ادامه مطلب

نوجوان استرالیایی هنگام ورزش با وزنه کشته شد

به گزارش ایسنا، این پسر ۱۵ ساله در حال تمرین وزنه برداری روی نیمکت کلوب بود و می خواست وزنه ای ۱۰۰ کیلویی را بلند کند که وزنه روی او افتاد و او را کشت. ..

ادامه مطلب

حمله افراد ناشناس به سرنشین یک ماشین در شهرکرد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری از حمله افرادی ناشناس به سرنشین یک دستگاه ماشین در خیابان ورزش شهرکرد خبر داد. حمله..

ادامه مطلب